Opinie

Zakładka zawiera autentyczne i możliwe do zweryfikowania opinie Pacjentów umieszczone na Facebooku, wizytówce Google i stronie Znany Lekarz

 

„Pani Ola z Poradni Dietetycznej Linia Zdrowia od pierwszej wizyty otoczyła mnie troskliwą opieką, zmotywowała do zmian, do walki o lepszą wersję samej siebie. Uświadomiła mi, że większa liczba kilogramów to nie tylko kwestia wyglądu, ale przede wszystkim początek wielu chorób. W Poradni zawsze byłam przyjmowana z uśmiechem, wyrozumiałością, życzliwością. Jednocześnie, za każdym razem otrzymywałam szereg profesjonalnych porad dietetycznych. Stosowanie się do wytycznych Pani Oli oraz zwiększenie aktywności fizycznej doprowadziło mnie do trwałej utraty ponad 30 kg. Zmiana stylu życia, wzrost ogólnego zadowolenia i pewności siebie, zdecydowana poprawa jakości życia oraz wiele innych pozytywnych zmian są bezcenne. Szczerze polecam Panią Olę z Poradni Dietetycznej Linia Zdrowia jako partnera, fachową pomoc w drodze do osiągnięcia wymarzonych celów!”- Pani Beata (opinia pochodzi ze strony Znany Lekarz)

 

„Wizyty u Pani Oli to czysta przyjemność. To nie tylko lekarz, który układa diety. Jest ona niezwykle miła, empatyczna i zawsze gotowa do pomocy. Zawsze wysłucha, doradzi i zmotywuje do działania, a w mojej opinii to niezwykle ważne.
Życzę każdemu, żeby trafił na takiego dietetyka! Posiłki są przepyszne, bardzo szybkie i łatwe do przygotowania i (pomimo dużych porcji) powodują, że człowiek chudnie!”- Pani Karolina (opinie pochodzi ze strony poradni na Facebooku)

 

„Polecam z całego serca przepisy Pani Oli są świetne, proste, smaczne i różnorodne. Szczegółowy wywiad, profesjonalne podejście, jadłospis układany „pod” preferencje pacjenta. Super!!! Kilogramy spadają same, samopoczucie rewelacyjne, dużo energii. Powiem tylko, że to cud – mój poziom aktywności fizycznej jest ujemny 🙂 Pani Ola zmienia sposób myślenia o jedzeniu. Polecam!”- Pani Kama (opinia pochodzi ze strony Znany Lekarz”

 

„Bardzo polecam usługi Pani Aleksandry, która profesjonalnie, z wielką wiedzą i indywidualnym podejściem przeprowadziła nas przez trudną drogę zmiany nawyków żywieniowych. Proponowane dania są smaczne i syte a przyrządzanie ich nie jest czasochłonne. Jadłospis dostosowany jest indywidualnie pod preferencje danej osoby, uwzględnia tryb życia, ulubione potrawy i problemy zdrowotne. Pani Ola uczy jak jeść zdrowo i jak nie wpadać w pułapki żywieniowe i zakupowe. Przede wszystkim nie stosuje suplementów diety i nie zakazuje a zmusza do rozwagi. Warto podjąć krok o zdrowie i lepsze samopoczucie. Polecam dietę dla par, razem jest łatwiej Przez 5 miesięcy wspólnie z mężem zgubiliśmy 32kg bez uczucia głodu. Wciąż uczymy się nowych nawyków a teraz jadłospis sporządzamy sami pod czujnym okiem Pani Oli. Polecamy. Dziękujemy”- Pani Agnieszka (opinia pochodzi ze strony poradni na Fecebooku)

 

„Pani Ola to najlepszy dietetyk do jakiego można trafić. Dieta jest układana pod osobiste gusta i smaki co pozwala na łatwiejsze jej zaakceptowanie. Pani Ola uczy zdrowej relacji z jedzeniem dzięki czemu zupełnie zmienia się dotychczasowa perspektywa. Początki zawsze są trudne ale z czasem droga do zdrowej sylwetki staję się czymś naturalnym. Dzięki diecie w tej poradni człowiek zarówno wygląda jak i czuje się lepiej. Serdecznie polecam i dziękuję za wsparcie”- Pani Weronika (opinia pochodzi z wizytówki Google)

 

„Każdy ma jakiś dar i talent. Pani Aleksandra to niezwykle utalentowana dietetyczka. Indywidualne podejście do pacjenta i  magiczne jadłospisy sprawiają, że człowiek czuje się dużo lepiej. Dziękuję za owocną współpracę. Każdemu polecam, bo warto oddać swoje żywienie w dobre ręce i nauczyć się zdrowo jeść”- Pan Sylwester (opinia pochodzi ze strony poradni na Fecebooku)

 

„Bardzo miła dietetyczka, ma bardzo dobre podejście do pacjenta, diety układa w sposób przejrzysty, prosty i łatwy do ogarnięcia. 5/5 gwiazdek, polecam”- Pan Jakub (opinia pochodzi z wizytówki Google)